Videoprodukce

Videoprodukce

Profesionální vytvoření audiovizuálního záznamu dle přání a požadavků zákazníka.

Natočím na profesionální techniku Vámi požadovanou událost ve formátu FullHD.
Tvořím nejrůznější prezentační klipy, reklamních spoty, reportážní a dokumetární videa a svatební videa. Výroba audiovizuálního díla obsahuje přípravné práce, pořízení videozáznamu, střih a postprodukční práce jako je kolorování, doplnění hudebního podkladu, mluveného komentáře, efektů, titulků a animací.

Snažím se dosáhnout neotřelého stylu natáčení, při kterém vycházím z klasických filmařských technik. Kladu důraz na originalitu střihu a výběr vhodného hudebního podkladu, který dává videím dynamiku a svěží náboj.

Ceník jednotlivých služeb  

Svatební video

Svatba je jeden z nejkrásnějších dnů v životě novomanželů. Vytvořím Vám poutavé svatební video na klíč. Video, které bude vyprávět a připomínat Váš příběh, zachytí atmosféru, emotivní i nevšední okamžiky Vašeho svatebního dne. Vždy se snažím přizpůsobit Vašim návrhům a finančním možnostem tak, abyste byli maximálně spokojeni.

                             

                                  

 

 

Maturitní video

Vytvořím originální a poutavý videozáznam Vašeho maturitního plesu. Postarám se o zachycení neopakovatelných momentů Vašeho slavnostního večera a zpracuji dle následné domluvy.

Firemní video / reklamní spot / instruktážní video

Potřebujete zaujmout svou firmou, službou nebo produktem a chcete to udělat efektivně a s relativně nízkými náklady? Přesně toto dokáže prezentační video.
Nabízím profesionální zpracování videoprezentace vaší firmy či reklamního videa.

Firemní video může posloužit jako reklama či prezentace produktů, služeb, celých firem či organizací.
V cestovním ruchu pak jako prezentace turistických středisek, hotelů, cestovních kanceláří a agentur, video prezentace pro města a regiony.
Vytvořím i instruktážní video - video-návody správného používání produktů a podobně.

Nabízím také:

V případě jakýchkoliv dotazů mne, prosím, neváhejte kontaktovat  .

Působím jako kameraman v celém kraji Vysočina (Pelhřimov, Humpolec, Jindřichův Hradec, Jihlava, Telč, Tábor, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Lipnice nad Sázavou, Polná, Světlá nad S., Přibyslav, Žďár nad Sázavou, Golčův Jeníkov, atd.).

Kontaktní formulář

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 607 781 718